Święto Rodziny i zakończenie roku w Starszakach

rok temu

Dnia 19.06.2021 najstarsza grupa obchodziła nie tylko Święto Rodziny, ale również uroczyste zakończenie przedszkola. Starszaki uroczystość rozpoczęły od Mszy Świętej pod przewodnictwem neoprezbitera Emila. W Kościele zaśpiewali również wzruszające" Alleluja dla rodzicow". Później wraz z rodzicami i pracownikami przedszkola udały się do ogrodu, gdzie zaprezentowały swój ostatni już występ w przedszkolu. Całość rozpoczęła się uroczystym polonezem, a później dzieci zaprezentowały spektakl "Kopciuszek".

Na sam koniec siostra Dyrektor Ewa Mierzwa wręczyła absolwentom dyplomy ukończenia przedszkola oraz upominki. Po zakończonej uroczystosci odbył się poczęstunek. Całości towarzyszyło dużo wzruszeń. Starszakom życzymy powodzenia w szkole, a wszystkim Rodzicom dziękujemy za okazane serce.

Justyna Zając