Przedszkole Publiczne Zgromadzenia Sióstr Prezentek

UWAGA - II KOMUNIKAT W ZWIĄZKU Z COVID

8 miesięcy temu

 

W dniu 28.01.2022 r. otrzymałam informację o pozytywnym wyniku testu kolejnego pracownika przedszkola. Kwarantanną objęte zostały dzieci z grupy. II - NIEZAPOMNAJKI oraz pracujący tam pracownicy. Ostatnim dniem kontaktu w/w osoby z dziećmi i pracownikami był 25.01.2022r. W związku z tym kwarantanna powinna być naliczona przez inspekcję sanitarną w terminie
26.01-01.02.2022 r. Przypominamy, że rodzicom dzieci przebywających na kwarantannie przysługuje zasiłek opiekuńczy. Nasze przedszkole świadczy w dalszym ciągu pracę w systemie stacjonarnym. Dzieci z w/w grup, które nie zostały nie objęte kwarantanną, mogą uczęszczać do przedszkola, zapewniamy im opiekę i zajęcia edukacyjne.

Jednocześnie prosimy o przestrzeganie  obowiązujących w przedszkolu procedur bezpieczeństwa związanych z sytuacją epidemiczną ( wchodzenie do przedszkola w maseczce i dezynfekowanie rąk), baczne obserwowanie swoich pociech i nie przyprowadzanie dzieci do przedszkola nawet z lekkimi objawami chorobowymi.

Zachęcamy do częstego sprawdzania komunikatów na stronie internetowej przedszkola oraz wiadomości wysyłanych przez nauczycieli poszczególnych grup.

Wszelkie pytania ( np. o długość kwarantanny) prosimy o kontakt z infolinią 222500115   Nr zgłoszenia to ZG005169406

S. Ewa Mierzwa

Dyrektor Przedszkola